Kaip žinia, visada galimi du variantai - geras ir nelabai geras. Šiandien ryte niekaip negalėjau įsivaizduoti, kad galimas blogesnis variantas, negu kad labai geras. Diena suplanuota, tai, kas priklauso nuo manęs, padaryta, netgi ir nuojauta gerų geriausia. Bet tai, nuo ko tas gerumas (o kartu ir diena) turėjo prasidėti, žlugo net neprasidėję.

Mane taip apmovė ir pavedė, kad iki šiol negera. Iki šiol net neįsivaizdavau, kad galimi ir tokie variantai. Kad ir taip būna.

Aš geras žmogaus. Suprantu, visaip būna. Visko atsitinka. Bet ką man daryti? Ką dabar daryti? Neįsivaizduoju. Nes problema vis dar lieka.

Eilinį kartą įsitikinau, kad man niekada, jokiomis aplinkybėmis, jokiomis sąlygomis negalima verkti. Nes tai bene vienintelė indikacija mano galvos skausmui. Taip įsiskaudėjo, kad buvau priversta galvoti apie nuskausminamuosius. Nieko geresnio nesugalvojau, kaip ištepti kaktą Traumeel. Bet tikriausiai šiuo atveju geriau tiktų raminamieji.

Tu žiūri ne į žmones, bet pro juos, - pasakė brolis. Ir tai tikriausiai tiesa. Ir paaiškinimas mano fobijų, mano vienatvės, mano gyvenimo būdo, manęs paaiškinimas…

Patiko (0)

Rodyk draugams