Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-10-20

gabalas burnoje

Publikuota: antspaudas

Paskutinio apsilankymo pas odontologą metu dantukų gydytojas pastebėjo, kad mano iltiniai dantys labai nudilę. Tokiu atveju jie plombuojami sugrąžinant reikiamą formą. Bet man tokia operacija negalima, nes sukandimas toks, kad greitai to plombavimo neliktų. Tai ką daryti? Gal jau nebedils?… Dar patarė miegoti su kapa.

Kapa - tai plastikinė plokštelė išlieta pagal mano dantų formą. Ir tada, kai ji buvo pagaminta, prasidėjo mano kova.

Pirmiausia mano vidinis priešiškumas prieš plastiko gabalą burnoje. Kas čia per nesąmonė? Kodėl? Ar tikrai man to reikia? Vakare įsidedu į burną, atsigulu į lovą ir klausiu - kodėl? Verčiuosi ant vieno šono, paskui ant kito, rytoj anksti keltis, o aš dar nemiegu, neišsimiegosiu, miego trūks - išsiimu ir pasidedu šalia. Ir tuojau pat užmiegu.

Taip keletą naktų iš eilės. Ketvirtą ar penktą vakarą užmiegu jau su kapa. Bet prabundu vidury nakties, suskaičiuoju, pažvengusi į laikrodį, kiek dar liko miego valandų ir išsiimu plastiką sau iš burnos. Toks scenarijus vėl kartojasi kelias naktis iš eilės.

Paskui nusistovi tam tikra pusiausvyra - jei ryte nereikia anksti keltis, miegu be kapos. Jei keltis anksti - su kapa. Jei sėkmingai su ja išmiegu, ryte būna lengviau ristis iš lovos.

Tokia tvarka tęsiasi keletą savaičių. Bet, prisipažįstu, nuodėmingas aš padaras. Jau kuris laikas kapa tvarkingai, visai nejudinama stovi ant lentynos. Pasiguodžiu savo odontologui apie neapykantą plastiko gabalui burnoje. Jis įkalbinėja pakentėti keletą mėnesių. Priklausomai nuo susidėvėjimo, gal paaiškės, kad man ji nereikalinga.

Tikiuosi.

Patiko (0)


Atgal į: gabalas burnoje